Kurumsal

SOYSAL PLAZA otomotiv sektörünün önde markası olan Peugeot yetkili bayisi olarak Yalova Taşköprü’de Haziran 2017 itibariyle satış, servis ve yedek parça olmak üzere 3 farklı lokasyonda hizmet vermektedir.
PEUGEOT SOYSAL PLAZA uzun yıllar boyunca kalite ve prensiplerinden ödün vermeden, müşteri memnuniyeti ilkesine gerçek anlamda sadık kalıp başarılı bir şekilde ilerlemeyi amaçlamaktadır.

MİSYONUMUZ

Hizmet verdiğimiz tüm alanlarda kaliteli ürün yelpazemiz ile güçlü bilgilerimizi harmanlayarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını en güvenli şekilde karşılamaktır.

VİZYONUMUZ

Beklentilerin üzerine çıkan bir anlayışla hizmet sunarak, üstün müşteri memnuniyeti sağlamak ve içinde bulunduğumuz sektörün güçlü bir halkası olan Peugeot’u SOYSAL PLAZA tecrübesiyle, marka değerine yakışır biçimde temsil ederek ilerlemektir.

Hizmet verdiğimiz otomobil sektörün rekabet dolu bir pazar olduğunun bilinciyle; faaliyet alanımız dahilinde hizmet verdiğimiz tüm konularda, müşteri ihtiyacına yönelik olan tüm ürün ve hizmetlerimizi, benimsediğimiz koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkelerince, mümkün olan en kısa sürede ve en etkin biçimde sunmayı kalite politikamız olarak benimsemekteyiz.