Pejo Fiyat Listesi

Pejo Fiyat Listesi

Ticari Araçlar İçin Özel Pejo Fiyat Listesi

Fransa’dan dünyaya yayılan yüksek bir kalite olarak Peugeot marka araçlar, gerek binek araç noktasında gerek ticari araç noktasında Türkiye’de de en çok tercih edilen araçlar arasında bulunmaktadır. Markanın piyasaya sunmuş olduğu özel ticari araçlar arasında bulunan; Partner Tepe, Partner Van, Expert Van, Expert Traveller ve Boxer Van modelleri farklı işletmelerin ticari kullanımlarında yüksek bir avantaj oluşturan fiyatları ve kullanım özellikleri ile kalitesini ortaya koymaktadır. Firmanın Yalova’da hizmet veren bayisi üzerinde bu ticari araçlar için pejo fiyat listesi incelendiğinde çok avantajlı rakamlarla karşılaşmak mümkündür. Örnek olarak en çok tercih edilen şirket araçlarından biri olan Partner Tepee için başlangıç fiyatı 74.400 TL ile başlamak üzere ilerleyen modellerinde artarak fiyat belirlemeleri yapılmaktadır.

Aile Araçları İçin En Uygun Pejo Fiyat Listesi

Aileler tarafından araç tercihi yapılırken hem ekonomik bir şekilde yakıt tasarrufu sağlayan hem de geniş bir iç hacme sahip olan yeni model arabalar seçilmektedir. Çünkü aileler genellikle gün içerisinde araçlarını kullanırken yaz aylarında tatil seyahatlerine ve hafta sonlarında gezilere araçları ile gitmektedir. Aileler için en uygun bir şekilde sunulan binek araçlar arasında bulunan Peugeot 208, 208 Techno Edition, 208 GTI By Peugeot Sport ve Yeni SUV serisi araçlar kullanım özellikleri ile birlikte rahatlık oluşturmaktadır. Bu araçlar için sunulan pejo fiyat listesi kapsamında örnek olarak Peugeot 208 araçlar 58.000 TL fiyat ile başlamakla birlikte ilerleyen özelliklerinde fiyat değişiklikleri görülmektedir.

Lüks Araçlar İçin Pejo Fiyat Listesi

Yüksek bir bütçeye sahip olarak satın alacakları araçlarında lüks özellikler ve konfor tercih eden müşteriler için Peugeot firması tarafından sunulan yüksek kaliteli araçlar arasında SUV serisi içerisinde bulunan 2008, 2008 Techno Edition, 3008 ve 5008 gibi araçlar özel bir kullanım türü oluşturmaktadır. Bu araçlar için uygulanan pejo fiyat listesi kapsamında sunulan kampanyalı fiyatlar özellikle lüks araç almak isteyen kullanıcılar için avantaj oluşturmaktadır. Örnek olarak en üst modelde bulunan Yeni SUV 5008 modellerin başlangıç fiyatı 161.000 TL olarak belirlenmiştir.


Yorumunu paylaş