Peugeot Fiyat

Peugeot Fiyat

Peugeot Aracınız İçin Finansman Alternatifi

Kalite ve marka değeri ile ülkemizde yaygın bir kullanıma sahip olan Peugeot araçlar için bayimizde finansman sorununuzu çözmek üzere alternatifler sunulmaktadır. Peugeot fiyat bilgilerini değerlendirerek size en uygun modeli belirledikten sonra araç kullanımınıza ve bütçenize bağlı olarak size özel Peugeot kredi seçenekleri sunuyoruz. TEB tarafından desteklenen finansal çözümlerimizi sıfır ya da ikinci el araçlarda değerlendirebilirsiniz. Bayimizden aracı satın almadan önce online kredi başvurusunu yaprak sonuçlandırdığınız takdirde aracı almaya geldiğinizde kredi işlemleriniz de tamamlanmış olduğundan satın alma süreci kolaylaşacaktır.

Peugeot Kredi ile Hangi Avantajlara Sahip Olacaksınız?

Peugeot fiyat değerlendirmesi yaparak sahip olmak istediğiniz aracı belirledikten sonra kredi olanaklarımızdan yararlanmak istediğiniz takdirde birtakım avantajlara sahip olabilirsiniz.

  • Hayalinizdeki araca Peugeot kalitesi ve güvencesiyle sahip olursunuz.
  • Kredi başvurusunu online olarak yapabilirsiniz. Onay süreci hızlı olduğundan oldukça kısa sürede kredi başvurunuz sonuçlanır.
  • 48 aya kadar varan vadelerde araç satın alabilme olanağına sahip olursunuz.
  • Ödeme alternatiflerinizi ve tarihlerini bütçeniz doğrultusunda belirleyebilirsiniz.
  • Kasko ödemelerinizi de kredi taksitlerine ekleyebilirsiniz.
  • Beklenmedik olayların meydana gelmesi halinde taksitinizin güvende olması için sigorta talep edebilirsiniz.

Peugeot Aracınız İçin Değerlendirebileceğiniz Kredi Çeşitleri

Peugeot fiyat bilgileri ve sizin bütçeniz eşleşmiyorsa bayimiz tarafından sunulan finansman ihtiyacınızı karşılayacak kredi çözümlerini değerlendirerek Peugeot kalitesinden yararlanma olanağına sahip olabilirsiniz. Bunun için standart krediyi tercih edebileceğiniz gibi ara ödemeli, balon ödemeli, esnek ödemeli ya da ödemesiz dönemli kredi çeşitlerimizden yararlanabilirsiniz. Standart kredide geri ödemelerinizi belirlemiş olduğunuz vadede ve eşit taksitlerde yapabilir, ara ödemeli kredi kullanarak ise, eşit taksitlerle kredi geri ödemesi yaparken belirli oranda ara ödemeler yaparak ay başına düşen taksit tutarını düşürebilirsiniz. Balon ödemeli kredi ise müşterilerimize küçük taksitlerle kredinin büyük bölümünü ödeme ve son taksit ödemesi için kredinin belirli bir oranını bırakma olanağı sunmaktadır. Geliriniz değişkenlik gösteriyorsa bu değişkenliğe uyum sağlayacak şekilde esnek ödemeli kredi kullanabilirsiniz. Bütçenizle ilgili kısa vadede başka planlarınız varsa 3 ayı geçmemek üzere taksit ödemenizi erteleyebileceğiniz ödemesiz dönemli krediden yararlanarak planlarınızı dilediğiniz şekilde şekillendirebilirsiniz.


Yorumunu paylaş