Peugeot Kampanya

Peugeot Kampanya

Peugeot Kampanya Ayrıcalıkları İle Araç Sahibi Olmak

Peugeot olarak yıllardır yollardayız. Her geçen gün yeni modellerimizle hizmet vermeye devam ediyoruz. Yenilikçi gelişmelerimiz her zaman daha üst düzeye çekerek hem yeni modellerimizi tercihe sunuyoruz hem de yeni modellerimiz ile taleplere karşılık veriyoruz. Yıl sonu yaklaşırken birbirinden avantajlı Peugeot kampanya seçenekleri ile daha fazla kişinin araçlarımızla buluşmasını sağlıyoruz. Binek, ticari ve hafif ticari araçlarımızı çeşitli kampanyalarımız ile çok daha cazip hale getiriyor, daha avantajlı seçeneklerde satışa sunuyoruz. Ürünlerimizi sadece fiyat avantajları olarak değil Peugeot assistance, Peugeot full servis, Peugeot artı garanti, fiks menüler ve yedek parçalar kampanyalarımız ile de hizmet veriyoruz. Bütün bu avantajlar ile servis desteği alabilir, avantajlı oranlarda bakım desteğine sahip olabilirsiniz. Hizmet çeşitliliğimiz ile bütün ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz.

Peugeot Kampanya Ayrıntıları ve Araç Seçenekleri

Birçok Peugeot kampanya seçeneğimizden bazıları şunlardır:

  • Peugeot 208, son yıllarda en çok tercih edilen araçlarımızdan birisidir. Donanımı, tasarımı ve piyasanın en az yakıt tüketimine sahip aracı olması ile tercih avantajı sunmaktadır. Şimdi 208’e ayda 808 TL’den başlayan taksitlerle sahip olabilirsiniz. Dilerseniz de şimdi alıp ödemelerinize Nisan 2018’de başlayabilirsiniz.
  • Peugeot 2008’e ise otomatik şanzıman farkı ödemeden ayda 808 TL’den başlayan taksitlerle sahip olabilir veya şimdi alıp, Nisan 2018’de ödemeye başlayabilirsiniz.
  • 2017 yılın otomobili seçilen Yeni Suv Peugeot 3008’e 40.000 TL kredi için 20 ay %0,69 faiz avantajıyla veya şimdi al, Nisan 2018’de öde seçeneği ile sahip olabilirsiniz.
  • Yılın otomobili ödülünü alan Yeni Suv Peugeot 5008’e 40.000 TL kredi için 20 ay %0,69 faiz avantajıyla veya şimdi al, Nisan 2018’de öde seçeneği ile sahip olabilirsiniz.
  • Ticarette iş ortağınız Peugeot Partner Tepee’e ayda 930 TL’den başlayan taksitlerle sahip olabilir veya şimdi alıp, Nisan 2018’de ödemeye başlayabilirsiniz.
  • 8+1 kişilik, cam tavanlı Yeni Peugeot Expert Traveller’e 75.000 TL kred için 24 ay, %0,99 faiz oranıyla sahip olabilirsiniz.
  • Yeni Peugeot Expert Van’a ayda 930 TL’den başlayan taksitlerle sahip olabilir veya şimdi alıp, Nisan 2018’de ödemeye başlayabilirsiniz.

Peugeot Kampanya Detayları Cazip Ayrıcalıklar Sunuyor

Peugeot kampanya ayrıcalıklarımızla birçoğu alanında yılın otomobili almış olan araçlarımız, birbirinden cazip ödeme seçenekleri ile veya fiyat avantajları ile sahip olabilirsiniz.


Yorumunu paylaş